Projekty

Kromě práce pro naše klienty se věnujeme rozvíjení vlastních a užitečných projektů. Podívejte se, v čem máme prsty:

 • SEO Linhart.cz

  Web, na kterém se právě nacházíte. Slouží primárně k představení SEO služeb, které nabízíme. Pro příznivce SEO doporučuje zavítat i na náš blogblog.seolinhart.cz.

   

 • Soutěže.cz

  Projekt, pomocí kterého můžete rychle vytvořit soutěž na internetu. Vytvořenou soutěž můžete snadno vložit na svůj web nebo si objednat propagaci soutěže pro větší počet soutěžících.

  Soutěže.cz zároveň patří mezi největší soutěžní servery v ČR. Denně zde naleznete nové soutěže. Pro soutěžící nabízíme zasílání nových soutěží na email, zobrazování pravděpodobnosti výhry a další užitečné funkce.

   

 • Coworking Olomouc.cz

  Pro lidi pracující na volné noze jsme v Olomouci založili 1. coworking centrum. Coworking slouží jako sdílené kanceláře s výhodou práce v komunitě, která se vzájemně podporuje. Podívejte se na popis coworkingu – třeba je coworking vhodný právě pro vás.

   

 • SEO faktory.cz

  Oslovili jsme odborníky na SEO v ČR, aby ohodnotili váhu několika stovek SEO faktorů. Výsledky jsme zpracovali a zdarma zpřístupnili veřejnostiSEO faktory.cz.

   

 • SEO nástroje.cz

  SEO nástroje.cz je web, kde lidé zajímající se o SEO naleznou užitečné SEO nástroje pod jednou střechou:

  Přes web také můžete jednoduše zadat ruční registraci do katalogů nebo využít SEO monitoru, který dokáže monitorovat pozice vašeho webu ve vyhledávačích. Jednoduše zadáte slova, jaká máme monitorovat a systém automaticky každý den pozice zkontroluje.

   

 • SEO školení.cz

  Pro zájemce pořádá Jan Linhart (spoluautor knižní publikace 333 tipů a triků pro SEO) SEO školení v 7 městech po celé ČR. Kurz se uspořádá vždy, když se najde alespoň 5 zájemců v daném městě. Firmy mají možnost využít individuálního SEO školení, kdy je celý den věnován jen jednomu projektu.

   

 • Copywriting.cz

  Potřebujete pro své stránky kvalitní text? Pro tento účel slouží nabídka copywritingových služeb. Texty napíšeme již za 180 Kč za normostranu.

   

 • Microsite.cz

  Web microsite.cz slouží pro tvorbu malých webů s redakčním systémem. Vytvořené weby mohou sloužit jako vizitka firmy nebo jako podpůrné weby pro vybraný druh sortimentu. Objednávku microsite lze provést přes jednoduchý formulář online.

   

 • Seznam katalogů.cz

  Stále je hojně využívaná služba registrace do katalogů. Do jakých katalogů ale registrovat? Pro lepší odpověď na tuto otázku jsme založili seznam katalogů, ve kterém naleznete přehled nejdůležitějších katalogů v ČR. Katalogy můžete vyfiltrovat podle kategorií nebo ranků a přes web můžete rovnou objednat registraci do katalogů.

   

 • SEO fórum.cz

  Potřebujete poradit v oblasti SEO? Využijte specializované SEO fórum.

   

 • PR články.cz

  Přes web PR články můžete jednoduše odeslat svůj PR článek do cizích webů a získat tak zpětné odkazy. Jedná se o placený systém,ve kterém si dobijete peněženku a poté již můžete odesílat články. Článek můžete vložit i do několika desítek webů najednou, ale to je již ponecháváme na vašem zvážení.

   

 • Petice.net

  Projekt zaměřený na jednoduché zakládání petic. Trápí vás nějaký problém? Založte petici a snažte se udělat svět lepším!

   

 • Chci být prezident.cz

  Projekt zaměřený na úzkou cílovou skupinu – budoucí prezidenty. Chcete-li se stát prezidentem, určitě využijte!

   


Novinky od SEO Linhart

Každý nový odběratel našich novinek získá bonus. Manuál zdarma Jak vybrat správná klíčová slova pro svůj web.

Newsletter lze kdykoliv odhlásit.
Vaši adresu neposkytneme třetí straně.

Blog

43. NET sraz přivál vlnu pozitivní energie
Úterý, 13. červen 2017
Páteční večer s datem 9. 6. 2017 se nesl v duchu internetového podnikání, cestování, kryptoměn a pozitivní energie. Tedy alespoň v salonku olomouckého Minipivovaru & Steak housu Riegrovka...
42. NET sraz přivítal rovnou 3 inspirativní řečníky
Pondělí, 27. únor 2017
Při pátečním večeru se v olomouckém Clubu52 uskutečnilo v pořadí již 42. setkání s názvem Net sraz. Akci, která sdružuje podnikatele, programátory, vývojáře, copywritery, grafiky nebo marketingové specialisty napříč online světem, tentokráte navštívila bezmála třicítka hostů, kteří vyslechli tři zajímavé projevy...
Inspirace + motivace = UP Business Camp
Pátek, 11. listopad 2016
Právnická fakulta Univerzity Palackého byla svědkem setkání úspěšných tváří marketingu s pořadovým číslem 4. Od sobotního rána se nejen v konferenčním sále vystřídala řada řečníků, jejichž projevy a prezentace doslova sršely motivací...

Kniha 333 tipů a triků pro SEO

Náš jednatel Jan Linhart je spoluautorem knihy 333 tipů a triků pro SEO. Odhalte kouzlo SEO a propagace webu na Internetu! Kniha má celkem 264 stran a vydalo ji nakladatelství Computer Press, a.s.