Budování odkazů (SEO)

Reference

Níže uvádíme některé naše bývalé zákazníky. Aktuální zákazníky zveřejňujeme pouze s jejich souhlasem:

 • Pokourenicko.cz – SEO balíček

  Realizováno: listopad 2010 – březen 2011

  Dalším z našich spokojených a úspěšných klientů byl internetový obchod pokourenicko.cz. Tohoto klienta se podařilo dostat na nejdůležitější klíčová slova související s nabízeným sortimentem vodních dýmek na první místa ve výsledcích vyhledávání:

  Dosažené pozice na Seznam.cz k 1. 3. 2011:

 • Audioves.cz – SEO balíček

  Realizováno: listopad 2008 – březen 2011

  Internetový obchod, nabízející auto doplňky a elektroniku, je dalším z eshopů, který byl posilován ve vyhledávačích pomocí našich SEO balíčků. Po celou dobu posilování se tento webu udržoval na předních pozicích na seznam.cz se všemi posilovanými výrazy:

  Dosažené pozice na Seznam.cz k 1. 10. 2010:

 • LevneUbytovani-v-Praze.cz – SEO balíček

  Realizováno: srpen 2008 – listopad 2010

  Klient, který na svých internteových stránkách zprostředkovával ubytování v Praze, vyžadoval především vynikající umístění na nejvyšších příčkách ve výsledcích vyhledávání na seznam.cz na posilované slovo levné ubytování. Jeho vysoké nároky se nám podařilo splnit, nejen u tohoto výrazu, ale také u zbylých posilovaných výrazů:

  Dosažené pozice na Seznam.cz k 1. 8. 2010:

 • Zidle-nabytek.cz – SEO balíček

  Realizováno: únor 2009 – únor 2011

  Klient zidle-nabytek.cz se chtěl v rámci SEO balíčku zaměřit především na oblast kancelářského a bytového nábytku a židlí. Na zvolené posilované výrazy se nám podařilo klienta posunout na přední pozzice ve výsledcích vyhledávání na seznam.cz:

  Dosažené pozice na Seznam.cz k 13. 1. 2010:

 • KrasnePradlo.cz – SEO balíček

  Realizováno: od leden 2008

  Na českém internetu se objevuje stále více obchodů se spodním prádlem. S naší pomocí se internetovému obchodu KrasnePradlo.cz podařilo vyhoupnout mezi nejprestižnější servery ve zvolené oblasti. Na všechna posilová slova se internetový obchod díky optimalizaci zobrazuje na prvních pozicích:

  Dosažené pozice na Seznam.cz k 18. 8. 2009:

 • Etani.cz – SEO balíček

  Realizováno: leden 2009 – srpen 2009

  Etani.cz je internetový obchod, který nabízí luxusní kosmetické přípravky. Za pomoci balíčku zpětných odkazů se podařilo tento eshop prosadit na velmi konkurenční slova v oboru:

  Dosažené pozice na Seznam.cz k 1. 8. 2009:

 • SedniSi.cz – SEO balíček

  Realizováno: září 2007 – listopad 2010

  Internetový obchod s prodejem nábytku, určeného především pro ženy. Posílením klíčových slov se prezentaci SedniSi.cz podařilo, ve výsledkcích vyhledávání, předběhnout všechny velké konkurenty (Ikea, Sconto, Asko, atd.). S tím souvisí také zvýšení tržeb samotného internetového obchodu SedniSi.cz:

  Dosažené pozice na Seznam.cz k 1. 7. 2009:

 • Bio-holistic.cz – SEO balíček

  Realizováno: leden 2009 – květen 2009

  Internetový obchod nabízející krmivo pro psy a kočky a další chovatelské potřeby. Podařilo se nám dosáhnout na Seznamu vynikajících výsledků u všech posilovaných slov:

  Dosažené pozice na Seznam.cz k 1. 5. 2009:

 • Krasne-kabelky.cz – SEO balíček

  Realizováno: od březen 2008

  Internetový obchodní dům s koženou galanterií. Umožňuje snadnou a rychlou objednávku (bez nutnosti registrace). U všech posilovaných slov figuruje na prvních místech:

  Dosažené pozice na Seznam.cz k 10. 10. 2008:

 • Drevo-domy.cz – SEO balíček

  Realizováno: listopad 2007 – leden 2010

  Prezentace provozována firmou „TESTAV realizace staveb“, je zaměřuje na nabídku stále oblíbenějších dřevostaveb. Klíčová slova jsou velmi konkurenční, i přesto se však podařilo dosáhnout výborných výsledků. Se všemi slovy předčili mnohé konkurenty:

  Dosažené pozice na Seznam.cz k 1. 5. 2008:

12


Novinky od SEO Linhart

Každý nový odběratel našich novinek získá bonus. Manuál zdarma Jak vybrat správná klíčová slova pro svůj web.

Newsletter lze kdykoliv odhlásit.
Vaši adresu neposkytneme třetí straně.

Blog

43. NET sraz přivál vlnu pozitivní energie
Úterý, 13. červen 2017
Páteční večer s datem 9. 6. 2017 se nesl v duchu internetového podnikání, cestování, kryptoměn a pozitivní energie. Tedy alespoň v salonku olomouckého Minipivovaru & Steak housu Riegrovka...
42. NET sraz přivítal rovnou 3 inspirativní řečníky
Pondělí, 27. únor 2017
Při pátečním večeru se v olomouckém Clubu52 uskutečnilo v pořadí již 42. setkání s názvem Net sraz. Akci, která sdružuje podnikatele, programátory, vývojáře, copywritery, grafiky nebo marketingové specialisty napříč online světem, tentokráte navštívila bezmála třicítka hostů, kteří vyslechli tři zajímavé projevy...
Inspirace + motivace = UP Business Camp
Pátek, 11. listopad 2016
Právnická fakulta Univerzity Palackého byla svědkem setkání úspěšných tváří marketingu s pořadovým číslem 4. Od sobotního rána se nejen v konferenčním sále vystřídala řada řečníků, jejichž projevy a prezentace doslova sršely motivací...

Kniha 333 tipů a triků pro SEO

Náš jednatel Jan Linhart je spoluautorem knihy 333 tipů a triků pro SEO. Odhalte kouzlo SEO a propagace webu na Internetu! Kniha má celkem 264 stran a vydalo ji nakladatelství Computer Press, a.s.