SEO školení – ohlasy účastníků

Reference mluví za vše a účastníkům se SEO školení jednoduše líbí. Přečtěte si vybrané názory od účastníků:

Individuální firemní školení

Školení nám přineslo nové poznatky, které pomohou ještě lépe nastavit naše stránky pro zákazníky.
Realitní kancelář STING, s. r. o. – www.rksting.cz

Z individuálního školení mám velmi dobrý pocit. Dostal jsem ucelený přehled o problematice zvané SEO, a protože školení probíhalo v komorním prostředí, mohl jsem se neomezeně ptát na vše čemu jsem nerozuměl, nebo co mě zajímalo více. K odpovědím na mé dotazy byly také ukázány konkrétní příklady, takže jsem naprosto spokojen a takovéto školení můžu jen doporučit.
Ing. Ladislav Chýlek – www.mojecocky.czkontaktní čočky

Hromadná školení v Brně

Z mého pohledu nemůžu školení nic vytknout. Všechny potřebné informace, které jsem se potřeboval a chtěl dozvědět jsem na tomto školení získal. Skvělé je i demostrování jednotlivých metod na webech posluchačů.
Martin Vráblík Vindis s.r.o. – www.centrshop.czhračky

Hutné školenie nabité praktickými radami a skúsenosťami z praxe. Odporúčam hlavne pre firmy, ktoré si chcú SEO spravovať vo vlastnej réžii a hľadajú návod ako na to.
Mgr. Anežka Compelová, MCR, s.r.o. – www.profimakler.sk

Školení bylo velmi přínosné, probírání důležitých témat šlo do značné hloubky včetně velmi přehledných ukázek formou on-line projekce s praktickými ukázkami na konkrétních webech. Myslím, že tématicky bylo školení vyčerpávající a předčilo moje očekávání.
Bc. Leoš Sikora – www.skolnipotreby.czškolní potřeby

Hromadná školení v Praze

Ucelený a věcný přehled o SEO nastrojích pro optimalizaci webových stránek.
Patrik Mahler, Compact-Service s.r.o. – www.shop4x4.cz

Školení můžu rozhodně jedině doporučit. Obsahuje opravdu mnoho informací, od základních co vůbec seo je až po tipy kam umístit své odkazy a ukázky jak to udělat, aby na Vás lidé odkazovali sami od sebe. Největší přínos vidím v aktuálnosti informací. Zjistíte, že spoustu věcí děláte zbytečně a co byste dělat měli, to neděláte nebo děláte špatně.
Pavel Garlík, Autopůjčovna Garaxis – www.garaxis.czautopůjčovna Karlovy Vary

Hromadná školení v Olomouci

SEO školení mi přineslo spoustu nových informací a poznatků, které jsem potřeboval. Vyvrátilo spoustu „mýtů“, které kolují na internetu a jsou naprosto nesmyslné. Průběh a zpracování programu školení byl super a všem potencionálním zájemcům mohu účast jen doporučit.
Jiří Vondruška – www.svitidlaosvetleni.com

SEO školení mě opravdu překvapilo. Jsem sice již poměrně znalý v oblasti SEO, ale i tak zde padlo pár zajímavostí a novinek, které jsem předtím nevěděl. Navíc podání lektora nebylo žádné uspávající a na školení byla vidět dobrá nálada všech úšastníků. K tomu také přispěla komorná atmosféra 7mi lidí + lektora. Toto školení můžu všem jedině doporučit.
Ing. Jan Kvasnička – www.kvasnickajan.cz

SEO školení bylo opravdu na velmi vysoké úrovni. Pan Linhart je jak se říká člověk na správném místě. Oceňuji malou skupinku, individuální přístup, výbornou připravenost, originální prezentaci, obsah prezentace a její přizpůsobení méně znalým lidem z daného oboru, prostory prezentace, občerstvení. Dozvěděl jsem se celou řadu užitečných a nových věcí. Zjistil jsem, že máme opravdu velké mezery v našich webových prezentacích, což je super, že vím, že se to dá stále a stále zlepšovat. K většímu proniknutí do problematiky jsem si také mohl koupit skvělou knížku, kterou jsem ihned po školení začal postupně číst, :-). Jsem velmi rád, že jsem využil tohoto školení s Vámi a věřím, že to nejen mně, ale celému našemu projektu velmi pomůže. Děkuji Vám mnohokrát za OPRAVDOVÉ ŠKOLENÍ.
Ing. Michal Jílek, manažer projektu „Domy s duší“ – www.domysdusi.czdomy s duší

SEO školení mi přineslo spoustu nových informací a poznatků, které jsem potřeboval. Vyvrátilo spoustu „mýtů“, které kolují na internetu a jsou naprosto nesmyslné. Průběh a zpracování programu školení byl super a všem potencionálním zájemcům mohu účast jen doporučit.
Jiří Vondruška – www.svitidlaosvetleni.com

SEO školení se mi líbilo. Myslím, že jsem díky němu víc v obraze, jak psát web. Byla jsem ráda za příklady z praxe.
Petra Žvátorová, Euvit, s.r.o. – www.imitum.com

Školení se mi velmi líbilo. Bylo věcné a ukázky přímo na daných webech byly velice přínosné. Dozvěděl jsem se spoustu zajímavých informací o kterých jsem ani netušil. Takže školení považuji za velice přínosné. Jen ke konci jsem se do toho začal už trošku motat (ale v podkladech co máme k dispozici si to dohledám). Děkuji.
Tomáš Mazáč – www.exprespneu.cz

Školení na mě zapůsobilo. Pan Linhart je zkušený lektor a dokázal v poměrně krátkém čase vyložit srozumitelným a zajímavým způsobem obsáhlé téma SEO. Doporučuji.
Martin Pokorný, CK Rajbas Outdoor Travel – www.rajbas.euturistika

Školení na mě zapůsobilo. Pan Linhart je zkušený lektor a dokázal v poměrně krátkém čase vyložit srozumitelným a zajímavým způsobem obsáhlé téma SEO. Doporučuji.
David Šrubař (DANKELUS s.r.o.) – www.zajimavedarky.czoriginální dárky

Školení bylo dostatečně obsáhlé a celý časový prostor byl opravdu smysluplně využitý. Rozhodně je třeba ocenit také dodané materiály a SEO analýzu konkrétního projektu.
Pavel Hnilica - www.deramax.czelektronika pro dům a zahradu

SEO školení splnilo mé představy o šíři i podrobnosti témat. Jelikož nejsem začátečníkem v oblasti SEO, dostal jsem od pana Linharta i dostatek prostoru k diskusi. Závěrem byla taktéž probraná nezávislá analýza našeho projektu.
Mgr. Ivo Kylián – www.eltasat.czsatelitní komplety

Na školení jsem se dozvěděl informace, o kterých jsem neměl ani tušení. Určitě mi rozšířilo úhel pohledu na SEO a jsem přesvědčen, že změny, které díky školení provedu na svých webech budou mít pozitivní výsledek.
Ing. Josef Křetinský – www.obchodproturisty.cz

Školení bylo srozumitelné s profesionálním výkladem. Na všechny naše otázky jsme dostali jasné odpovědi, většinou s praktickým vzorem. Celý program školení byl vyvážený a jednotlivé části na sebe logicky navazovaly. Školení bylo velkým přínosem pro mne i naše stránky.
Štěpán Žůrek – www.eskrine.cz

SEO školení bylo pro náš web DoBazaru velice přínosné, za dobu, kdy provozujeme tento inzertní server a věnujeme mu více času, jsme se rozhodli využít tohoto školení, které nám nastínilo jakým způsobem máme nyní inzertní server upravovat a na jaké uživatele se soustředit, se SEO optimalizací jsme měli zkušenosti pouze „internetové“ a školení nám ukázalo, že se máme soustředit i na jiné možnosti. Školení bylo přínosné, ihned po školení jsme udělali pár úprav jak bylo uváděno, a po 2 dnech se web posunul o 4 zápisy nahoru. Děkujeme.
Roman Klíma – www.dobazaru.cz

Príjemne ma prekvapilo, že ma po školení nebolela hlava zo samej teórie. Práve praktické rozoberanie webov návštevníkov školenia robia zo školenia príjemný a hlavne užitočne strávený deň.
Mgr. Peter Šeba, MBA – www.seba.skdarčeky

Školení Seo předčilo mé očekávání. Jsem v této oblasti začátečníkem, ale i tak bylo pro mně srozumitelné a přehledné. P. Linhart se rozhodně ve svém oboru výborně orientuje. Velikou výhodou bylo, že spoustu věcí nám vysvětloval na konkrétních příkladech našich vlastních projektů. Můžu rozhodně doporučit – nejen začátečníkům. Chci ještě podotknout, že i když je napsáno v přihlášce, že není potřeba notebook, domnívám se, že je to veliká výhoda, hlavně když je více účastníků…
Ing. Barbora Gúčiková – www.ekocestou.czekodrogerie

So školením som bol veľmi spokojný, dostal som viac informácii, ako som očakával. A to už som si naštudoval pred školením knižku 333 tipov na SEO. Odporúčam preto každému začínajúcemu ako aj pokročilému majiteľovi webových stránok.
Tomáš Lašček, Lasy, s.r.o., www.paradnedarceky.skdarčeky

SEO školení se mi líbilo. Myslím, že jsem díky němu víc v obraze, jak psát web. Byla jsem ráda za příklady z praxe.
Petra Žvátorová, Euvit s.r.o – www.imitum.com

SEO školení bylo na velmi vysoké a profesionální úrovni. Pan Linhart, má spoustu zkušeností a určitě ho obdivuji v tom, že ty informace předává dál a nenechávasi je pro sebe. Pro mě bylo školení velkým přínosem a určitě ho využiji na plno. S naším eshopen s nářadím je to v konkurenci velmi těžké, ale s pomoci školení a panu Linhartovi věřím, že dosáhneme našich požadovaných výsledků a cílů. Školení určitě doporučuji těm, kteří ještě váhají, zda se na něj přihlásit.
Lukáš Treutner – www.ttn-naradi.czlevné nářadá

Hromadná školení v Českých Budějovicích

Školení bylo velmi přínosné, uvedlo mě do problematiky SEO, všem vřele doporučuji. Děkuji.
Petra Bodoríková (Aktiv Písek) – www.aktivpisek.czzdravotní pomůcky

Ještě jednou děkuji za pozvání na školení. Vzhledem k tomu, že využíváme vašich služeb a v budoucnu to zatím i tak plánuji, nejsem asi ten nejlepší hodnotitel. Přesto mě školení bavilo a bylo mi přínosem. A co mě hodně oslovilo – byl linkbaiting. Tam vidím velký potenciál. A ještě je to alespoň kreativní na rozdíl od ostatních činností spojených s optimalizací:-) Děkuji.
Jana Hladíková, Cofins CB, s.r.o. – www.vsichnikreslime.czkurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou

Školení SEO předčilo mé očekávání – výklad, prezentace, praktické příklady, skripta, a na závěr analýza mého projektu – výborně připravené a zpracované, přehledné a srozumitelné.
Miluše Těsnohlídková – www.koralky-komponenty.czkorálky


Novinky od SEO Linhart

Každý nový odběratel našich novinek získá bonus. Manuál zdarma Jak vybrat správná klíčová slova pro svůj web.

Newsletter lze kdykoliv odhlásit.
Vaši adresu neposkytneme třetí straně.

Blog

43. NET sraz přivál vlnu pozitivní energie
Úterý, 13. červen 2017
Páteční večer s datem 9. 6. 2017 se nesl v duchu internetového podnikání, cestování, kryptoměn a pozitivní energie. Tedy alespoň v salonku olomouckého Minipivovaru & Steak housu Riegrovka...
42. NET sraz přivítal rovnou 3 inspirativní řečníky
Pondělí, 27. únor 2017
Při pátečním večeru se v olomouckém Clubu52 uskutečnilo v pořadí již 42. setkání s názvem Net sraz. Akci, která sdružuje podnikatele, programátory, vývojáře, copywritery, grafiky nebo marketingové specialisty napříč online světem, tentokráte navštívila bezmála třicítka hostů, kteří vyslechli tři zajímavé projevy...
Inspirace + motivace = UP Business Camp
Pátek, 11. listopad 2016
Právnická fakulta Univerzity Palackého byla svědkem setkání úspěšných tváří marketingu s pořadovým číslem 4. Od sobotního rána se nejen v konferenčním sále vystřídala řada řečníků, jejichž projevy a prezentace doslova sršely motivací...

Kniha 333 tipů a triků pro SEO

Náš jednatel Jan Linhart je spoluautorem knihy 333 tipů a triků pro SEO. Odhalte kouzlo SEO a propagace webu na Internetu! Kniha má celkem 264 stran a vydalo ji nakladatelství Computer Press, a.s.