Základy internetového marketingu – ohlasy účastníků

Reference mluví za vše a účastníkům se školení základů internetového marketingu jednoduše líbí. Přečtěte si názory od účastníků a přihlaste se také:

Hromadná školení

Školení na internetový marketing mi pomohlo utřídit si věci, které jsem znala nebo o nich slyšela a zároveň jsem se dozvěděla spoustu nového i včetně odkazů na zajímavé weby, které umí analyzovat informace potřebné pro SEO. Velice děkuji za spoutu zajímavých podnětů.
Ing. Zita Šugárková – www.pojistovna-adria.cz

Toto školení zcela určitě poskytne kvalitní základní přehled v problematice internetového marketingu, a to ze strany odborně zdatného lektora. Je dobrým výchozím bodem pro absolvování dalších školení věnovaných konkrétním formám marketingu na internetu.
Libor Šugárek, VÍTKOVICE TOURS – www.ckvt.cz

Školení bylo velmi poučné a inspirující k novým zlepšením a úpravám našeho webu.
Krajíčková, MediBase Prague s.r.o. – www.detske-chuvicky.cz

Školení bylo perfektní, jako nováčkovi v online byznyse mi školení poskytlo základní a jasný přehled o čem to je :-)
Pavel Foitl – www.povleci.cz

Školení mi pomohlo rozšířit obzory ohledně možností internetového marketingu.
Aleš Hudec, LINAK C&S – www.linak.cz

Prvykrat som pocul a ziskal informacie z tejto oblasti. Vyuzijem ich pri tvorbe nasej novej web stranky, hlavne pri zadani programatorovi.
Dusan Prno, FINSKKA s.r.o. – www.finskka.sk

Zajímavý průřez nejdůležitějšími tématy současného internetového marketingu s praktickými ukázkami a spoustou doporučujících odkazů. Určitě se chystám pokračovat ve školení v jednotlivých tématech.
Radek Němčík – www.hotelvitality.cz

Na školení „Základy internetového marketingu“ som získal nielen veľa informácii z praxe ale hlavne odpovede na otázky, ktoré posunú náš web k lepším výsledkom. A keď k tomu pripočítam profesionálny prístup a príjemné prostredie, môžem školenie hodnotiť ako veľmi prínosné.
Richard Jaroušek

Rozšířila jsem si znalosti o způsobech propagace na internetu. Získlala jsem praktické rady, jak se lépe orientovat ve výhodnosti různých nabídek propagace. Dostala jsem tipy na nové zdroje informací a odkazy na nástroje, které se dají využívat při měření úspěšnosti kampaní, při různých analýzách atp.
Ing. Michaela Šnapková, LAMA Plus s.r.o. – www.lama.cz


Novinky od SEO Linhart

Každý nový odběratel našich novinek získá bonus. Manuál zdarma Jak vybrat správná klíčová slova pro svůj web.

Newsletter lze kdykoliv odhlásit.
Vaši adresu neposkytneme třetí straně.

Blog

43. NET sraz přivál vlnu pozitivní energie
Úterý, 13. červen 2017
Páteční večer s datem 9. 6. 2017 se nesl v duchu internetového podnikání, cestování, kryptoměn a pozitivní energie. Tedy alespoň v salonku olomouckého Minipivovaru & Steak housu Riegrovka...
42. NET sraz přivítal rovnou 3 inspirativní řečníky
Pondělí, 27. únor 2017
Při pátečním večeru se v olomouckém Clubu52 uskutečnilo v pořadí již 42. setkání s názvem Net sraz. Akci, která sdružuje podnikatele, programátory, vývojáře, copywritery, grafiky nebo marketingové specialisty napříč online světem, tentokráte navštívila bezmála třicítka hostů, kteří vyslechli tři zajímavé projevy...
Inspirace + motivace = UP Business Camp
Pátek, 11. listopad 2016
Právnická fakulta Univerzity Palackého byla svědkem setkání úspěšných tváří marketingu s pořadovým číslem 4. Od sobotního rána se nejen v konferenčním sále vystřídala řada řečníků, jejichž projevy a prezentace doslova sršely motivací...

Kniha 333 tipů a triků pro SEO

Náš jednatel Jan Linhart je spoluautorem knihy 333 tipů a triků pro SEO. Odhalte kouzlo SEO a propagace webu na Internetu! Kniha má celkem 264 stran a vydalo ji nakladatelství Computer Press, a.s.